Ambalajlama Hizmetimizden Yararlananların Yüzleri Gülüyor…


İlk andan son ana kadar profesyonellik gerektiren evden eve nakliyat hizmetinde eşyaların ambalajlanması da ayrı bir öneme sahiptir.

Ambalajlamada başarılı olmak, taşınmanın hasarsız gerçekleşmesi için neredeyse şarttır. Bu başarıyı sağlayan en önemli unsur da teknik bilgi ve pratiktir.

Sürekli eğitim anlayışına sahip bir firma olarak uzmanlarımızın bilgilerini güncel olanla yenilemekte ve pratiğe dayalı eğitim programlarıyla gelişimlerini desteklemekteyiz.

Ambalaj malzemelerinde aranılan kalite, personelin paketleme becerisinde de aranmalıdır. Çünkü ambalaj malzemesi gerektiği gibi kullanılmazsa taşınma süreci hasarla bölünebilir.

Malzemelerin nasıl kullanılacağını bilen uzmanlarımız, bilgilerini paketleme becerileriyle birleştirerek evden eve nakliyatın kusursuz tamamlanması için azimle çalışmaktadırlar.

Eşyaların cinsine, hacmine göre çeşitli ebatlarda birçok ambalaj malzemesi kullanmaktayız. Bunların başlıcaları: Karton variller, koliler, patlak naylon, kraft kağıdı,  tırtırlı kağıt, beyaz cam kağıdı, tahta kafesler şeklinde sıralanabilir.

Müşterilerimize antika eşyaları için özel paketleme hizmeti de sunmaktayız.

Sorunsuz, hasarsız taşımacılıkta çok önemli bir rol üstlenen ambalajlamadaki detaycı ve titiz yaklaşımımız, müşterilerimizin memnuniyetini artırmakta ve firmamızın tercih edilme oranını yükseltmektedir.

Bir dünya eşyayı güvenle taşımamızın sırrı, ambalajlamada ki başarımızda gizli…

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir