BAKIMLI ARAÇLARLA, BAŞARILI TAŞIMA HİZMETİ


Evden eve nakliyat hizmetini, firmamıza ait kapalı çelik kasalı ve geniş iç hacimli kamyonlarla gerçekleştirmekteyiz. Eşyaların araç içine rahatça yerleştirilmesi hasarsız taşınabilmeleri için çok önemlidir.

Taşınacak eşyanın durumuna göre kullanacağımız aracın büyüklüğü de değişmektedir. Taşınma öncesinde yapılan ekspertiz çalışmaları sırasında veya sonrasında kullanılacak aracın büyüklüğüne karar vermekteyiz.

Küçük veya büyük ev fark etmez, tek seferde müşterilerimizin eşyalarını güvenli bir şekilde taşırız. Ekip üyelerimiz gerekli bilgilere, araçlarımız da gerekli donanıma sahiptir.

Filomuzda yer alan her araç, eşya taşımaya uygunluk kriteri gereği özel bir dizayna sahiptir. İçleri sunta ile kaplı kasalar, eşyaları araç kasasına yaslayabilmeye fırsat tanıdığı gibi, bağlantı kemerleriyle eşyaları sabitlemeye de yardımcı olmaktadır.

Araçlarımız düzenli olarak özel ve genel bakımdan geçirilir. Bu bakımlarda, her detay incelenir ve güvenli seyahate uygun olduğuna dair onay alınır.

Her evden eve nakliyattan sonra araçlarımız temizlenmekte ve bir sonraki nakliyata hazır olarak bekletilmektedir. Böylece, müşterilerimiz bizi aradığında hiç zaman kaybetmeden taşınmayı planlayabilmekteyiz.

Filomuzda kaç araç olduğu ve her aracın durumuyla ilgili tüm personelimizin bilgi sahibi olmasına özen göstermekteyiz. Müşterilerimiz her konuda her çalışanımız aracılığıyla doğru bilgiye ulaşabilirler.

Araçlarımız, gerekli belgelere sahip ve firmamızca özel eğitime de tabii tutulmuş profesyonel şoförler tarafından kullanılmaktadır. Şoförlerimiz hız limitlerini ve trafik kurallarını ihlal etmez, sarsıntısız taşımacılık yaparlar.

Eşyalarınızı sorunsuz taşımaya alışmış bakımlı araç filomuzla hizmetinizdeyiz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir