Evden Eve Nakliyat


TAŞIMA ŞİRKETİNİZLE İLGİLİ DÜŞÜNCENİZİ HERKESLE PAYLAŞIN.

Hizmet kalitesine önem veren firmalar, müşterilerinden aldıkları olumlu veya olumsuz her geri bildirimden yararlanmanın peşindedirler. Olumsuz geri bildirimler sorun yaratan unsuru iyileştirmek için fırsat olarak değerlendirilirken, olumlu geri bildirimler motivasyon kaynağı olarak ekip üyeleriyle paylaşılmaktadır.

Evden eve nakliyat sektöründe sayıları gün geçtikçe artan firmalar arasında teşekkür mektuplarına konu olanlar bulunduğu gibi şikayet mektuplarında adı geçenler de oluyor maalesef. Burada üzerinde durmak istediğimiz şudur ki, hizmet sonrasında firma özelinde veya herkese açık bir platformda görüş bildirmek, paylaşımda bulunmak, dolaylı yoldan taşımacılık hizmetinin gelişmesine katkı sağlamaktadır.

İşinde uzman olan ve gerçekten kurumsal bir yapı içinde evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar müşterilerini zaten bu yönde desteklemektedirler.

Artık hiç kimse kendi kendine taşınmayı istemediği ve mutlaka bir taşıma şirketiyle anlaşmayı seçtiği için ortak platformlardaki yorumlar arayış içindeki insanlara yardımcı olması bakımından da değerlidir. Şikayet, memnuniyet notları, evden eve nakliyat firması arayanlara kısa sürede doğru firmalarla irtibata geçme şansını sunmaktadırlar.

Evden eve nakliyat sektörü hızla geliştikçe, firma sayısı da kontrolsüzce artmaktadır. Bu yadsınamaz bir gerçek. Denetim mekanizması işlemediğinden bu ortamda, hizmet anlayışı fire veren, müşterilere duymak istediklerini söyleyen ancak yapmayan şirketler de var olabilmektedir. Bu sebeple, herkes taşınma deneyimlerini açıkça paylaşmalı ve çoğunluğun fikir sahibi olmasına katkı sağlamaya çalışmalıdır.

Her taşınma bir deneyimdir. Her deneyim bilgi edinmektir. Her bilgi karar vermeye yardımcıdır. Nakliyat hizmeti alanların sorumluluk duygusu içinde paylaşımda bulunmaları ve diğerlerinin kararlarını olumlu yönde etkilemeleri sektörün kirlerinden arınmasına ciddi bir fayda sunacaktır. Bu şekilde hak eden firmalar öne çıkacak ve diğerleri sektörden silineceklerdir.

Evden eve nakliyatta maddi ve manevi zararların önüne geçmek için mutlaka referanslı, işini profesyonelce yapan firmalarla anlaşılmalıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

UZMANLIĞIMIZI GÖRENLERİN

EVDEN EVE GEÇERKEN YÜZÜ GÜLÜYOR…

 Evden eve nakliyatta güven veren hizmetin güç kaynağı, profesyonel çalışanlardır.

Eşya taşımacılığını özenli ve titiz bir işçilikle yerine getiren uzman personelimiz, gerekli tüm tedbirleri almaktadır. Kaliteden ödün vermeden bilgi ve becerilerini başarıyla uygulayan ekiplerimiz sayesinde, sorumluluğunu taşıdığımız tüm nakliyatları yüzümüzün akıyla sonuçlandırmaktayız.

Firmamız için uzmanlığımızın en değerli getirisi, müşterilerimizin işimize duydukları güven ve gülümseyen yüzleridir.

Sürekli eğitim felsefesi gereği, personelimize yatırım yapmakta ve onlar için sosyal-kültürel etkinliklerle de desteklediğimiz çeşitli eğitim programları düzenlemekteyiz.

Eşyalar ancak uzman eller de gerektiği gibi taşınabilir.  Taşınma sürecinin sorunsuz, sağlıklı bir şekilde tamamlanması için ekipte aranması gereken en önemli nitelik uzmanlıktır.

Profesyonel iş üretme anlayışıyla çalışan firma temsilcilerimiz, eşyaları ilk alındıkları haliyle yerlerine ulaştırırlar. Risklere karşı tedbir alarak herhangi bir aksiliğin yaşanmasına izin vermezler. Eşyalar taşınırken müşterilerimizin huzurlu olması için işimize tam odaklanır ve performansımızın yüksek olmasına dikkat ederiz.

Evden eve nakliyatta farkımız, en kısa sürede, en güvenli taşımayı gerçekleştirmemizdir.

Biz müşterilerimize hasarlardan uzak, güven dolu, sonucu mutluluk olan bir taşınma yaşatırız.