Hakkımızda


TAŞINMAYI;

Hoş Bir Deneyime Dönüştürmeye Ne Dersiniz?

 Evden eve nakliyatta işimize duyduğumuz saygı, müşterilerimize memnuniyet ve güler yüz olarak geri dönüyor.

Kaliteyi güvenle birleştiren hizmet anlayışıyla bugüne kadar pek çok taşıma gerçekleştirdik ve müşterilerimiz için taşınmayı sıkıntılı bir süreç olmaktan çıkarmayı başardık. Evden eve nakliyatın her aşamasında yürüttüğümüz titiz çalışmalarımız, stresin yerini rahatlığın almasını sağlarken taşınma sürecinin de hoş bir deneyime dönüşmesine yardım etti.

Evden eve nakliyatta öncü konumda olan Bursam evden eve nakliyat firmamız tam donanımlı modern araç filosu, konusunda eğitimli uzman personeli, güncel teknolojiye sahip ekipmanları, geleceğe bakan hizmet anlayışıyla müşterilerine güven dolu bir hizmet sunmaktadır.

Tecrübeli ekiplerimizin gözetiminde eşyalar kırılma, çizik gibi herhangi bir hasara uğratılmadan yeni yerlerine ulaştırılır ve yerleştirilir. Bunun için ilk dakikadan son dakikaya kadar işini bilen kadromuzla planlı bir çalışma yürütmekteyiz.

Gelişmiş sorumluluk anlayışımız gereği taşıma/taşınma sürecinin tüm risklerini üstlenir; olası kaza ve zararlara karşı eşyaları değerinden sigortalayarak müşterilerimize güvence veririz.

Evden eve nakliyatın sağlıklı ve hızlı bir şekilde tamamlanması için her işte gerekli tüm tedbirleri alır ve başarıyla uygularız.

Bursam evden eve nakliyat olarak müşterilerimizin yüzü hep gülsün diye evden eve nakliyatta ayrıcalıklı hizmet sunmaya devam ediyoruz.

 

TAŞINMA ZAHMETİNE SON VERDİK!

 Evden eve nakliyat alanındaki uzmanlığımızla güven dolu bir hizmet sunuyoruz. Bizimle çalışanlar, taşınırken sadece yeni evin heyecanını yaşıyorlar!

 Evden eve nakliyatta kalite standartlarına uygun olarak çalışmalarını sürdüren firmamız, müşterilerinin memnuniyetine ve zamanına ekstra değer vermektedir. Bu amaçla, taşınmanın mümkün olan en kısa sürede, sağlıklı bir şekilde tamamlanması için üst düzeyde organize olmaktadır.

Eğitimli ve sertifikalı çalışanlarımız, evden eve nakliyat sırasında eşyaları güvenli bir şekilde yeni adreslerine ulaştırır, yerleştirir ve mutlaka tekrar kullanılabilecek şekilde müşterilerimize teslim ederler. Pozitif ve sürekli iletişim prensibimiz gereği, bütün müşterilerimize her konuda güler yüzlü bir şekilde yardımcı olurlar.

İşimizi yaparken sorumluluğu tamamıyla üstlenmekten yanayız. Zarar ve kaza olasılıklarına karşı eşyaları değerinden sigortalayarak güvenceli çalışmaktayız. Evden eve nakliyatın hızlı ve sorunsuz gerçekleşmesini sağlayacak tüm tedbirleri zamanında alır, görevimizi başarıyla tamamlarız.

Ekspertiz çalışmalarıyla başlayan nakliye süreci, uygun araçların belirlenmesiyle devam etmektedir. Eşyaların hangi malzemelerle, nasıl paketleneceği, yükleme ve boşaltma stratejileri, demontaj ve montaj gibi aşamalarla devam eden bu süreçte firma olarak önceliğimiz, her adımda müşterimizin memnuniyetini gözetmek ve her konuda ilgili bir muhatap olmaktır.

Zamanlı, planlı ve özenli çalışma çabamız, evden eve nakliyatta firmamızı seçen, bizimle taşınan müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam edecektir.