Ambalajlama


Evden Eve Nakliyatta Kaliteli Ambalajlama

  Evden eve nakliyat sürecinde ayrıcalıklı bir rolü olan ambalajlama aşamasının, taşınmanın seyrini belirleyeceğine inanmakta ve bu bilinçle faaliyet göstermekteyiz.

Ambalaj malzemelerinin kalitesi çok önemli olmakla birlikte, bunun tek başına yeterli olmadığı da kesindir. Ambalaj malzemelerinin nasıl kullanılacağı, paketlemenin ne şekilde yapılacağı gibi konularda tam donanımlı teknik bir ekiple çalışmak, işin başarısını neredeyse garantiler.

Teknik bilgisi tam bir ekip, kısa sürede sağlam bir paketleme yapabilirken, bilgisiz bir ekip maddi manevi kayıp yaşatmanın yanı sıra zaman kaybına da neden olabilir.

Uzman personelimiz müşterilerimizin memnuniyeti için eşyaları hassasiyetle paketler ve hiçbir zarara uğratılmadan taşınmalarını sağlar. Hangi eşyayı hangi malzemeyle ve nasıl paketleyeceğini çok iyi bilen çalışanlarımız sayesinde mevcut müşterilerimizin güvenini kazanmakta, potansiyel müşterilerimizin de bizlere ulaşmasını sağlamaktayız.

Kullandığımız ambalaj malzemeleri, eşyaların cinsine, hacmine göre çeşitli ebatlarda ve değişik yapılardadır. Karton variller, koliler, patlak naylon, kraft kağıdı, tırtırlı kağıt, beyaz cam kağıdı, tahta kafesler başlıcalarıdır.

Antika eşyalar için dileyen müşterilerimize özel paketleme hizmeti de sunmaktayız.

Eşyaları çiziklerden, kırıklardan koruyan, sağlam bir şekilde yerlerine ulaşmasına yardım eden ambalajlama aşamasındaki titizliğimiz, farklı hizmet anlayışımızın sadece bir adımı…


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sağlam Ambalajlama… Güvenli Taşıma…

 Ambalajlama, eşyaların korunmasını ve temiz bir şekilde yeni adreslere ulaştırılmasını sağladığı gibi, taşıma işini de oldukça kolaylaştıran bir unsurdur.

Evden eve nakliyat işinin can alıcı noktalarından biri olan ambalajlama/paketleme, ancak teknik bilgisi yeterli olan çalışanlar tarafından başarıyla yerine getirilebilir. Kalite standartlarına sahip bir firma olarak, taşınmanın bu evresinde de gösterdiğimiz hassasiyetle müşterilerimizin güvenini kazanıyor olmak en büyük mutluluğumuz.

Kullanılan ambalaj malzemelerinin kaliteli olması tabii ki çok önemlidir. Ancak bunun tek başına yeterli olmadığı da bilinmelidir. Ambalaj malzemelerinin nasıl kullanılacağı, paketlemenin ne şekilde yapılacağı gibi konularda teknik bilgisi tam bir ekip, harikalar yaratırken, bilgisiz bir ekip zarara uğramanıza neden olabilir. Bu nedenle, özenli ve titiz işçiliğin öne çıktığı bu aşamada teknik bilgiye çok önem vermekteyiz.

Uzman ekiplerimiz sizlerin memnuniyeti için eşyalarınızı başarıyla paketleyecek ve hiçbir zarara uğratılmadan taşınmalarını sağlayacaktır. Hangi eşyayı hangi malzemeyle ve ne şekilde paketleyeceğini çok iyi bilen çalışanlarımız sayesinde endişe duygusundan tamamen uzaklaşabilirsiniz.

Kullanılan ambalajların, eşyalar yeni yerlerinde açıldıktan sonra atığa dönüşmesi de sizleri düşündürmesin. Tecrübeli ekiplerimizin kontrolünde atıkların tümü hemen toplanır ve etrafta dağınık bir görüntü oluşmasına kesinlikle izin verilmez.

Evden eve nakliyattaki deneyimlerimizden yararlanan müşterilerimize sunduğumuz sağlam paketleme hizmeti, taşınma sürecinin sağlıklı ve güvenle yaşanmasını sağlar.